THINKPOWER NEW ENERGY (WUXI) CO., LTD.

Адреса

Бр.57, ZhongBang MOHO, област Бинху,

Вукси, провинција Џиангсу, ПР.Кина

Е-пошта

contact@pvthink.com

Телефон

Продажба: 0086-18951578986

0086-18306188717

Поддршка: +86(0)510 85192198

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја